قو ايران
قو ايران
رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

درج آگهی رایگان مربوط به تمامی نیازمندی های مردم در سایت و اپلیکیشن

این روزها با امکان خرید و فروش انواع کالاها به واسطه درج آگهی رایگان، رفع نیازمندی ها خیلی ساده شده است. شاید در گذشته وقتی جنس یا کالایی را دیگر مورد استفاده قرار نمی دادیم؛ آن ها را در انباری نگه می داشتیم. فارغ از آنکه ممکن بود دوست، آشنا یا خویشاوندان به آن نیازی داشته باشند و ما از این نکته غافل بودیم. اما امروزه علی رغم رشد فزاینده تکنولوژی ها و ارتباطات از راه دور به واسطه فراگیر شدن اینترنت، این مشکل به طور کلی به باد فراموشی سپرده شده است.

به این ترتیب که شما می توانید در هر زمان و مکانی نسبت به درج آگهی رایگان در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف اقدام کنید. کالای دست دوم یا کارکرده و یا حتی کالای نو خود را در معرض دید همگان قرار دهید. بنابراین هم شما می توانید نیازمندی های خود را با توجه به این آگهی ها برطرف کنید و هم می توانید کالاهای خود را در معرض فروش قرار دهید.

خرید و فروش اینترنتی انواع کالاها و محصولات در بستر اینترنت در همه شهرها

اگر می خواهید به ساده ترین روش ممکن اقدام به خرید و فروش اینترنتی کالاهای خود کنید؛ با آگهی رایگان آن می توانید به هدف خود دست یابید. این آگهی های خود را می توانید در سایت قو ایران یا اپلیکیشن مربوط به آن بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به راحتی ثبت کنید. سایت قو ایران برای رفع نیازمندی های هر یک از شما در جای جای این سرزمین پهناور طراحی شده است.

بنابراین شما در وهله نخست می توانید وارد سایت قو ایران شوید. سپس نام شهر محل سکونت خود را وارد کنید و پس از آن همه آگهی های مربوط به شهر خویش را مشاهده نمایید. همان طور که می توانید در این سایت و اپلیکیشن آن اقدام به ثبت آگهی رایگان کالاهای نو و دست دوم خود کنید. بدین ترتیب شما هیچ محدودیتی ندارید و می توانید به تمامی خواسته های خود دست یابید و یا اینکه در سریعترین زمان ممکن و کاملا رایگان کالای خود را بفروشید.

توجه به خط مشی ها یا قوانین و مقررات پیش از ثبت آگهی رایگان سایت قو

اگر می خواهید در سایت قو ایران اقدام به ثبت آگهی رایگان کنید؛ پیش از هر مسئله دیگری بایستی به خط مشی های آن متعهد گردید. در واقع می بایست قوانین زیر را رعایت کنید:

 • عدم درج هر نوع آگهی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه مغایرت داشته باشد.
 • عدم درج آگهی حاوی محتواهای مجرمانه
 • عدم درج قیمت در عنوان هر آگهی
 • عدم نقض حریم شخصی هر یک از افراد
 • توهین نکرد به ادیان و مذاهب و لهجه ها و گویش های خاص
 • درج تصاویر مربوط به همان آگهی و عدم ابزاری و سوء استفاده از عکس های افراد دیگر
 • عدم فروش نرم افزارها یا کتاب های غیر قانونی بدون مجوز
 • عدم درج هر نوع آگهی مربوط به اجاره و فروش فیلم و موزیک
 • استفاده نکردن از آگهی های مربوط به شرط بندی
 • عدم درج آگهی دوست یابی و صیغه و…
 • و…

بنابراین بایستی این قوانین را به طور کلی رعایت کنید.

نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان 2 - رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

خرید و فروش انواع کالاها و نیازمندی ها در بستری کاملا امن

با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران، امکان خرید و فروش انواع کالاها فراهم شده است. این سایت، بستری کاملا امن را پدید آورده است. سایت قو ایران حامی اسرار و اطلاعات شخصی کاربران می باشد. به گونه ای که هیچ مزاحمتی برای هیچ کسی رخ نخواهد داد. چون در همان خط مشی های سایت درج شده که هر نوع مزاحمتی پیگرد قانونی دارد. بنابراین در راستای حفظ اطلاعات شخصی کاربران، دستورالعمل هایی در نظر گرفته شده است.

به همین دلایل با ثبت آگهی رایگان انواع محصولات، می توانید در بستری کاملا ایمن اقدام کنید. خرید و فروش شما فارغ از هر جنسیتی بدون مشکلی صورت می گیرد. البته بهتر است به این نکته اشاره شود که اگر کسانی بیش از ده مورد گزارش تخلف را ثبت کنند؛ سایت قو، آن آگهی را بررسی و حتی می تواند حذف کند. برخی آگهی ها نیز بنا به صلاحدید مراجع ذیصلاح قانونی حذف می شوند که در این دو مورد، سایت قو هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.

عدم محدودیت در دسته بندی های خرید و فروش کالاها در سایت قو ایران

با امکان ثبت آگهی رایگان کالاها و نیازمندی های خود، با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نخواهید شد. همان طور که برای خرید هر یک از کالاهای نو و دست دوم محدودیتی پیش روی شما قرار ندارد. چه برای خرید و چه برای فروش کالاها و محصولات مختلف می توانید از دسته بندی های زیر استفاده کنید:

 • املاک و مستغلات با امکان خرید و فروش یا رهن و اجاره
 • انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین
 • کالاهای دیجیتال
 • کلیه وسایل ریز و درشت خانه و آشپزخانه
 • ارائه خدمات مختلف در دسته بندی های متعدد و متنوع
 • خرید و فروش انواع وسایل شخصی
 • قسمت سرگرمی و فراغت مربوط به همه اشیاء و وسایل مختلف
 • قسمت اجتماعی به همراه درج آگهی اشیاء گمشده
 • تجهیزات و صنعتی
 • استخدام و کاریابی
 • و متفرقه

برای هر یک از این بخش ها بدون محدودیت برخلاف برخی سایت های مشابه، شما می توانید در سایت قو اقدام به ثبت آگهی رایگان کنید.

نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان 3 - رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

با ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران دیگر نگران محدودیت زمانی نباشید

شما با ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران می توانید از امکانات ویژه ای بهره مند شوید. یکی از همین مزیت ها که وجه تمایز سایت قو با سایر سایت های مشابه را نشان می دهد؛ عدم محدودیت های زمانی است. این محدودیت های زمانی به معنای درج آگهی در هر پاسی از شبانه روز نیست. هر چند که شما چنین امکانی را هم دارید؛ اما محدودیت زمانی مربوط به زمان ماندگاری آگهی های شماست.

به این معنا که در سایت قو هر موقعی که شما اقدام به ثبت آگهی رایگان کنید؛ به صورت دائمی آگهی شما در این سایت ماندگار خواهد ماند. این برخلاف سایت های مشابه است که هر آگهی تنها 30 روز در سایت باقی می ماند و پس از آن خود به خود حذف می شود. بنابراین دیگر نگران حذف شدن آگهی های خود در سایت قو نیستید. چون تا زمانی که کالای شما به فروش نرسد؛ آگهی مربوطه در سایت باقی می ماند و محدودیتی در این راستا نخواهید داشت.

تضمین در فروش محصولات و ارائه خدمات در سایت قو ایران

با ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران دیگر نباید نگران عدم فروش محصول یا عدم ارائه خدمات خود به دیگران باشید. چون سایت قو این تضمین را به شما می دهد. دلیل این تضمین را می توان در پربازدید بودن سایت دانست که در طول این مدت کوتاه توانسته است نامی برای خود دست و پا کند. هر چقدر بازدید روزانه از یک سایت یا اپلیکیشن زیاد باشد؛ می توان این تضمین را به مشتری داد.

به جهت همین بازدیدهای روزانه بسیار زیاد در سایت قو ایران است که آن ها چنین تضمینی را به شما می دهند. کافیست یک بار اقدام به ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران کنید تا متوجه پربازدید بودن سایت و امکان خرید و فروش محصولات و ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن شوید. با توجه به رایگان بودن همه دسته بندی های سایت، یک بار امتحان کردن آن خالی از لطف نیست. پس بهتر است هم اکنون نسبت به ثبت آگهی رایگان نیازمندی های خود اقدام کنید.

نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان 4 - رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

بدون واسطه با ثبت آگهی رایگان کسب و کار خود را رونق بخشید

هر یک از شما در هر کسب و کاری می توانید اقدام به ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران کنید. اگر تولید کننده کالا و خدماتی هستید؛ به جهت حذف واسطه ها می توانید آگهی و تبلیغات رایگان خود را در سایت قو درج نمایید. بدین ترتیب می توانید هم کسب و کار خود را رونق بخشید و آن را به تمامی همشهریان و هموطنان خود معرفی کنید و هم بدون واسطه دست به سودآوری بیشتری بزنید.

این اقدام خود بزرگترین هدف سایت قو ایران می باشد. چرا که هر چقدر بتوانید این واسطه ها را حذف کنید و آن ها را از سر راه خود بردارید؛ می توانید سود بیشتری را به دست آورید. پس به جای پرداخت هزینه های تبلیغات، کمتر شدن سود خود به واسطه وجود واسطه ها و… اقدام به ثبت آگهی رایگان در سایت قو ایران کنید. این تجربه شیرین را می توانید در بستری کاملا ایمن در اینترنت به واسطه ورود به سایت قو ایران به یادگار داشته باشید.

ویژه سازی تبلیغات خود با بهره گیری از امکان نردبان

این امکان را در سایت قو ایران دارید که آگهی رایگان هر نوع کسب و کار یا نیازمندی های خود را آنلاین ثبت کنید. این آگهی های رایگان مربوط به تمامی نیازمندی هایی است که در دسته بندی های مختلف سایت وجود دارند. گاهی اوقات ممکن است بخواهید تبلیغات خود را ویژه سازی کنید. یعنی تبلیغات را به عنوان آگهی ویژه در رأس همه آگهی ها قرار دهید. به گونه ای که هر کس وارد سایت یا اپلیکیشن قو ایران می شود؛ بتواند آگهی شما را مشاهده کند.

این عمل در اصل سبب فروش خیلی فوری محصولات و بازدید حداکثری کاربران می گردد. برای این منظور می توانید از امکان نردبان استفاده کنید. هر چند که وجه غالب تمامی آگهی های سایت قو با درج آگهی رایگان امکان پذیر است؛ اما برای ویژه سازی با نردبان باید هزینه پرداخت کرد. هزینه پرداختی نردبان نسبت به تمامی سایت های مشابه، مناسب تر است. بنابراین با پرداخت یک هزینه ناچیز می توانید آگهی خود را ویژه سازی کنید.

نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان 5 - رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

امکان ارتباط فروشنده و خریدار در بستر مجازی با ثبت آگهی رایگان

با ثبت آگهی رایگان، می توانید هر آگهی را در معرض دید همگان در شهر و دیار خود قرار دهید. تبلیغات رایگان با توجه به وجود هزینه های سرسام آور تبلیغات در برخی از مواقع، امتیاز بزرگی محسوب می شود که می توانید به واسطه سایت قو به آن دست یابید. شما چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده، می توانید با طرف معامله خویش، ارتباطی مجازی داشته باشید.

این ارتباط کاملا امن بوده و هیچ گونه مشکل و دردسری برای هیچ یک از طرفین معامله رخ نخواهد داد. چون هدف سایت قو به منظور خرید و فروش انواع نیازمندی های نو و دست دوم می باشد. پس هر کسی که در این سایت اقدام به ثبت آگهی رایگان می کند و هر کسی که به عنوان خریدار وارد این سایت می شود؛ به دنبال رفع نیازمندی های خود می باشد. بنابراین آن ها می توانند به واسطه همین بستر مجازی با همدیگر ارتباط امنی برقرار کرده و به هدف خود دست یابند.

تجربه شیرین نزدیک به یک ساله سایت قو در درج تبلیغات و آگهی رایگان

باید اذعان داشت که سایت قو ایران در طول این یک سال فعالیت در زمینه درج تبلیغات و آگهی رایگان، نمره قبولی گرفته است. با توجه به اینکه اولین سالگرد قو ایران مصادف با 16 اسفند ماه سال جاری است؛ شاهد موفقیت این سایت در این یک ساله بوده ایم. سالی که توأم با ارتباط گیری خریداران و فروشندگان زیادی بوده و کالاها و محصولات مختلفی در سراسر کشور به فروش رفته است.

ضمن اینکه در طول این قریب به یک سال هیچ مشکل یا دردسری میان افراد به وجود نیامده است. بنده به عنوان مدیر عامل قو ایران، به همه شما کاربران عزیز تبریک عرض می کنم. شما کاربرانی که در طول این یک سال اقدام به درج آگهی رایگان و تبلیغات کسب و کار خود در سایت قو ایران کرده اید. شاید از همان ابتدا کمتر کسی فکر می کرد که این سایت بتواند جای پای خود را آنقدر قرص نماید که امروزه قو ایران را یکی از سایت های پربازدید به شمار آورند.

نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان 6 - رفع نیازمندی های شما با درج آگهی رایگان در سایت قو ایران در کسری از زمان

سخن نهایی

به عنوان نکته پایانی در زمینه درج تبلیغات رایگان خدمات یا آگهی رایگان کسب و کارها و محصولات مختلف، بهتر است باز هم به سایت قو اشاره شود. سایت قو ایران، یکی از وب سایت های اینترنتی معتبری است که قریب به یک سال در زمینه آگهی و تبلیغات رایگان فعالیت حرفه ای دارد. شما نیز می توانید نیازمندی های خود را در این سایت برطرف نمایید. با توجه به رایگان بودن و امکانات ویژه و خدمات نوین، می توانید تجربه شیرینی را پشت سر نهید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. It’s appropriate time to make some plans for the longer term and it
  is time to be happy. I have learn this publish and if I may I want to counsel you some interesting
  issues or advice. Maybe you could write next articles referring to this article.
  I desire to learn more things approximately it!

 2. Good day! I know this is kinda off topic nevertheless I’d figured I’d ask.
  Would you be interested in trading links or maybe guest writing
  a blog post or vice-versa? My blog discusses a lot of the same topics as yours and I believe
  we could greatly benefit from each other. If you’re interested feel free to shoot me an email.

  I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.