قو ايران
قو ايران
چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم فرصتی برای ایجاد یک درآمد اقتصادی است. بعضی از مشاغل اگرچه به صورت آکادمیک و رسمی به جامعه معرفی نشده‌اند اما به عنوان یک شغل عرفی تلقی می‌شوند. یعنی تلقی عرف از یک شغل این است که امکان درآمدزایی را برای فرد شاغل داشته باشد. برای شما به طور دقیق توضیح می‌دهیم تا از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم بتوانید برای خود یک شغل ایجاد کنید.

اصلی‌ترین مزیتی که شغل اخیر دارد این است که همه اشخاص جامعه بدون محدودیت می‌توانند از آن درآمد کسب کنند. اولین گام برای کسب سود از خرید و فروش وسایل نو و دست دوم این است که بتوانید ثبت رايگان اگهي کنید.

آیا ایجاد شغل از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم امکان‌پذیر است؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم قطعاً می‌تواند یک شغل محسوب شود. در شرایط کنونی که تورم بالا، قدرت خرید بسیاری از خانواده‌ها را از بین می‌برد باید راه‌های افزایش درآمد را بیشتر کرد. یعنی تنها راه برای غلبه بر تورم این است که درآمد را افزایش دهیم و نه اینکه کنترل منابع داشته باشیم. یکی از شغل‌هایی که تمام افراد جامعه بدون هیچ پیش شرطی می‌توانند از آن درآمد کسب کنند، خرید و فروش وسایل نو و دست دوم است.

این شغل شاید در نظر بسیاری دیده نشود و اهمیتی برای آن قائل نباشند. اما گردش مالی و درآمد این شغل، اثبات کرده است که می‌تواند سود بالایی داشته باشد. نکته مهمی در خرید و فروش انواع کالاها وجود دارد که مربوط به واسطه‌ ها می‌شود. آیا شما می‌دانید که چگونه می توان واسطه‌ها را حذف کرد؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم در صورت عدم وجود واسطه می‌تواند سود بالاتری داشته باشد. یعنی یکی از عمده دلایلی که باعث می‌شود خرید و فروش انواع کالا سخت شود مربوط به وجود واسطه‌ها است. بنابراین باید به دنبال راهی گشت که در آن، واسطه‌ها حذف شده و خریدار و فروشنده بتوانند به طور مستقیم معامله کنند. کسب و کارهای اینترنتی مانند: سایت دیوار، شیپور و دیجی کالا در این زمینه فعالیت می کنند. سایت قو ایران نیز زیرساخت‌های خدمات رسانی به فروشندگان و خریداران اینترنتی را فراهم کرده است. یعنی در هر لحظه که بخواهید می‌توانید اگهي خرید یا فروش ثبت کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

00223300 2 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

آیا خرید و فروش وسایل نو و دست دوم به طور اینترنتی قابل اعتماد است؟

خرید امن از طریق اینترنت امکان‌پذیر است. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ های کسب و کارهای اینترنتی مربوط به نقل و انتقالات می باشد. یعنی خریداران نگران تحویل کالای خود و فروشندگان نگران عدم انتقال کامل پول خود هستند. حل کردن مشکل اخیر بسیار مهم است و می‌ تواند اصلی‌ترین دغدغه کسب و کارهای اینترنتی را رفع کند. به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که بخواهد کار در خانه را انجام دهد و یا خریدار مسکن مهر و پردیس باشد. البته علاوه بر دو حالتی که ذکر شدند، حالات مختلفی وجود دارند که امکان یک نقل و انتقال مالی را به وجود می‌آورند. حال، برای اعتمادسازی و معامله ی امن باید یک شخص ثالث و ناظری وجود داشته باشد که بتواند اعتماد هر دو طرف را ایجاد کند.

ثبت رايگان اگهي، بهترین نقش برای شخص ثالث است. سایت ثبت اگهی باید بتواند انواع آگهی‌ های گوناگون را پذیرش کند. یعنی تمام آگهی‌ های مربوط به اموال منقول و غیرمنقول و همچنین تمام مشاغل خدماتی را بتواند پذیرش کند. بنابراین از خرید مسکن مهر و مراقبت از کودک تا پرستار سالمند در خانه و سایر موارد را می‌توانید در سایت آگهی بیابید. یک نکته را باید در مورد تمام نقل و انتقالات مالی و یا اخذ خدمات ذکر کنیم. به طور مثال فرض کنید شخصی بخواهد از طریق سایت، اقدام به خرید اپارتمان، فروش ملک پرند و یا دانستن قیمت زمین در اطاقور لنگرود کند. نکته این است که شخص اخیر می‌تواند در منزل خویش نشسته و فقط با مراجعه به سایت، تمام امور اخیر را انجام دهد.

00223300 3 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

آیا کسب و کار آنلاین فقط از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم امکان پذیر است؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم، گسترده است. یعنی به طور کلی کسب و کارهای آنلاین به جز ضوابط قانونی هیچ نوع محدودیتی ندارند. هر شخص می‌تواند از خرید موتور ارزان تا یافتن قیمت خروس و فروش کانکس را در کسب و کارهای اینترنتی انجام دهد. البته لازم به ذکر است که بخش دیگری از کسب و کارهای آنلاین مربوط به یافتن قیمت اموال منقول و غیرمنقول است. به طور مثال قیمت بابکت، قیمت لودر، قیمت خانه در اطاقور لنگرود، قیمت زمین در شلمان لنگرود و قیمت یخچال جنرال الکتریک آمریکایی دست دوم قابل تشخیص هستند. همچنین کسب و کارهای اینترنتی یک فرصت استخدام و کاریابی همه جانبه محسوب می‌شوند و همه می‌توانند سود ببرند.

استخدام و کاریابی آنلاین می تواند راهی برای افزایش تجربه و سود باشد. دو نکته بسیار مهم در کاریابی‌های آنلاین وجود دارد که عبارتند از: یافتن خدمات مورد نیاز و درج رایگان آگهی. به طور مثال می‌توانیم از مشاغل خدماتی به پرستاری از سالمند تهران و یا پرستار کودک در تهران اشاره کنیم. البته موارد اخیر، حصری نیستند و امکان گسترش را دارند. اما مورد دوم که ثبت اگهي بود یک فرصت بی‌نظیر برای تمام مشاغل است. حتی کسانی که دارای شغل ثابت نیستند، به عنوان یک فرصت شغلی در خانه می‌توانند از فرصت آگهی کردن استفاده کنند. یعنی خود اگهی می‌تواند با اندکی ذکاوت تبدیل به یک شغل شده و اشخاص از آن درآمد کسب کنند. به نظر شما آیا از یک آگهی مانند: قیمت دستگاه جوراب بافی دیجی کالا می‌توان درآمد کسب کرد؟

00223300 4 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

چگونه از ثبت اگهي رایگان درآمد کسب کنیم؟

از طریق ثبت اگهي رایگان می‌توانید برای خود درآمد کسب کنید. به طور مثال فرض کنید، شیپور تهران دارای آگهی‌های خرید و فروش زمین و مغازه در شمال ایران است. البته این موضوع فقط برای شمال نیست؛ بلکه در سراسر ایران می‌توانید همین قضیه را پیگیری کنید. مثلاً آگهی‌های زمین در شیپور اصفهان را بررسی کنید. این بررسی‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات خوبی نسبت به قیمت‌ ها بیابید. به طور مثال قیمت زمین در بلوار سعدی لنگرود را خواهید دانست. همچنین خواهید دانست که چگونه خرید باغ ارزان در اصفهان را انجام دهید.

در صورتی که خودتان سرمایه خرید زمین گیلان را نداشته باشید می‌توانید نقش یک تسهیل کننده در معامله‌ را انجام دهید. تسهیل کننده معاملات، کسانی هستند که توزیع کننده ها و درخواست کننده‌های جامعه را به خوبی می‌شناسند. به طور مثال مشاغل تنکابن را می‌شناسند و به کسی که دنبال کار است، شغل معرفی می‌کنند.

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم دارای سود بیشتری است. قطعاً در تمام ایران، وسیله های مختلفی برای خرید و فروش وجود دارند که یعنی معاملات زیادی انجام خواهد شد. بنابراین سود زیادی در خرید و فروش وسایل خانگی و کالاهای فروشگاهی وجود دارد. به طور مثال خرید و فروش لوازم منزل یکی از رایج‌ترین معاملات وسایل خانگی محسوب می‌ شود. معاملات اخیر می تواند برایتان سودآفرین باشد؛ ولی لازم است بدانید که نگاه شما به این سود نباید مانند سود املاك باشد. شما می‌توانید لوازم منزل را از یک فروشنده تهیه و با انجام برخی تعمیرات و یا تزیینات، آنها را به فروش برسانید. همچنین خرید وسایل منزل از سایت برای استفاده شخصی می‌تواند مفید و به صرفه باشد.

00223300 5 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

آیا از طریق مقایسه خرید و فروش وسایل نو و دست دوم می‌توانم درآمد کسب کنم؟

قطعاً یک خرید امن نیاز به مقایسه دارد. مقایسه کردن در قیمت‌ها می‌تواند به خرید پرسود کمک کند و این موضوع در تمام کالاها موثر است. به طور مثال بررسی قیمت جک دو ستون شیپور، می‌تواند نسبت به قیمت این قطعه، اطلاعاتی به شما بدهد. همچنین فرض کنید شخصی بخواهد یک فروشگاه بسازد که در این صورت می‌تواند ساخت فروشگاه در شیپور را بررسی کند. این بررسی باعث می‌شود تا بتوانید قدرت انتخاب در خرید و گرفتن خدمات را تجربه کنید. اساساً زمانی قدرت انتخاب معنا دارد که گزینه‌های مختلفی وجود داشته باشند. بنابراین بررسی سایت‌های مختلف از جمله سایت شیپور می‌تواند قدرت انتخاب شما را بیشتر کند. موضوع مقایسه در اموال غیرمنقول بسیار مهم است.

به طور مثال برای خرید خانه در تهران باید قیمت‌ها را بدانید. بررسی قیمت اموال غیرمنقول در مناطقی که تقاضا در آنها زیاد است دارای ظرافت فنی است. این ظرافت فنی را برایتان توضیح می‌دهیم تا بهتر متوجه شوید. به طور مثال فرض کنید که میخواهید اپارتمان پردیس را خریداری کنید. یا همچنین فرض کنید می خواهید اقدام به خرید گوشی نو و دست دوم کنید. در حالت اخیر، بررسی اطلاعات فنی و قیمت‌ها بسیار ضروری است. حتی در صورتی که شما فروشنده اموال غیرمنقول هستید باید از تصمیمات محلی و قیمت‌ها اطلاع داشته باشید. یعنی باید آگهی شیپور در خصوص اموال غیرمنقول در حوزه زمین‌تان را بررسی کنید. مثلاً باید قیمت خانه در خیابان آزموده لنگرود و یا قیمت ویلا در جاده لیلاکوه لنگرود را بدانید.

00223300 6 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

چگونه خرید طلا را به صورت اینترنتی انجام دهیم؟

خرید طلا فقط یک معامله تجاری نیست. بسیاری از هموطنانمان در سراسر کشور نگاه تجاری به خرید و فروش طلا ندارند. دیدگاه اکثر ایرانیان به طلا، یک نوع نگاه سرمایه‌گذاری است. بنابراین بسیاری اقدام به خرید اینترنتی طلای دست دوم می‌ کنند. البته در کشورهای جهان اول هیچگاه به طلا به عنوان یک مسیر سرمایه‌گذاری نگاه نمی کنند. بلکه از کسانی که بیش از مقدار مورد نیازشان طلا دارند نیز مالیات می گیرند. اما به هر حال در کشورمان چنین نیست و معاملات طلا برای همه مردم امکان‌پذیر است. دقت کنید که هرگونه معاملات طلا نیاز به یک ناظر و التزام قراردادی دارد. علت وجود ناظر این است که امکان بوجود آمدن مشکلات در معاملات طلا بسیار زیاد است و قطعاً نیاز به یک ناظر دارد.

به نظر شما برای خرید و فروش وسایل نو و دست دوم از چه نوع آگهی استفاده کنیم؟ به طور مثال شخصی بخواهد ماشین شارژی دست دوم را بفروشد و یا یک دوچرخه دست دوم بخرد. حال، فرد اخیر باید از چه نوع آگهی استفاده کند؟ در مورد انواع خدمات نیز همین موضوع وجود دارد و افراد خدمات ده و یا خدمات گیر باید از چه نوع اطلاع رسانی استفاده کنند؟ مثلاً آگهی سایت کاریابی بابل و یا استخدام پرستار بچه یا حتی اسباب کشی آمل چگونه انجام می‌شوند؟ اشخاص برای انجام اطلاع رسانی‌ و انجام معاملاتی که ذکر شدند باید قانونی عمل کنند. به طور مثال زمانی که شخصی بخواهد یک اپارتمان در چالوس و یا ماشین قسطی دست دوم را خریداری کند باید یک قرارداد بنویسد.

00223300 7 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

قیمت زمین در شمال چگونه تعیین می‌ شود؟

قیمت زمین بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. بنابراین خرید آپارتمان در نمک آبرود یا خرید آپارتمان در ایزدشهر و یا خرید ویلا در شمال، همگی بر اساس عرضه و تقاضا هستند. البته همیشه لازم نیست از خرید خانه لوکس برای معاملات زمین شروع کنید. بلکه می‌ توانید معاملات ملکی خود را از خرید ویلا در شمال تا 100 میلیون تومان آغاز کنید. همچنین اگر سرمایه‌تان بیشتر است می‌توانید از خرید خانه تا یک میلیارد تومان در شمال آغاز کنید. بنابراین برای خرید ویلا در شمال نیازی نیست تا سرمایه زیادی داشته باشید. با اندکی تغییرات و ایجاد یک طراحی در داخل زمین و یا خانه می‌توانید آن را به یک ویلا و خانه لوکس تبدیل کنید. سپس می‌توانید از طریق اجاره خانه لوکس و یا اجاره ویلا لوکس درآمد کسب کنید.

برای خرید اپارتمان یا زمین در شمال باید به آینده شهر دقت کنید. به طور مثال خرید زمین در شمال چالوس با قیمت مغازه در خیابان رجایی لنگرود یکسان نیست. بنابراین نوع کاربری زمین و دسترسی‌های مکانی‌ آن، در تعیین قیمت تاثیر گذارند. به طور مثال خرید زمین تجاری در شمال دارای هزینه ی بیشتری نسبت به خرید زمین اطراف شمال است. آینده تجاری و طرح ‌های مربوط به شورا های محلی را می‌توانید در زمان خرید زمین مد نظر داشته باشید. مثلاً زمانی که خواستید یک زمین در گیلان بخرید و یا اقدام به خرید زمین تنکابن کنید، باید به مصوبات شورا های محلی توجه کنید. برای خرید زمین زیر یک میلیارد تومان در شمال نیز باید با مشاور املاکی ‌های مختلفی مشورت کنید. همچنین برای خرید زمین زیر یک میلیارد تومان در گیلان نیز باید آینده زمین و تصمیمات شورا های محلی را در مورد زمین بدانید.

00223300 8 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

چه مصادیقی برای خرید و فروش وسایل نو و دست دوم وجود دارد؟

مصادیق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم گسترده است. یعنی هر آن چیزی که مالیت داشته باشد می تواند مورد معامله قرار گرفته شود. بنابراین حتی خاک گربه عمده را می‌توانید مورد خرید و فروش قرار داده و حتی قیمت بلدرچین زنده را بدانید. بخش کوچکی از مصادیق مورد معاملات عبارتند از:

 • خرید و فروش لوازم منزل و اداری
 • حمل اثاثیه منزل
 • فروش خانه
 • خرید ماشین سنگین
 • یخچال نفتی
 • موتور مینی کراس
 • تراکتور فرگوسن
 • دارقالی
 • خرید ps4 دست دوم
 • تراکتور کوچک
 • خرید طوطی
 • قیمت گاو
 • دستگاه بستنی ساز صنعتی
 • قیمت زمین در جاده چمخاله لنگرود
 • جابان خرید زمین
 • خرید خانه ویلایی در شهر جدید هشتگرد
 • خرید خانه زعفرانیه تبریز
 • خرید خانه استهبان
 • خرید دیگ مسی
 • فروش کابینت تکی
 • اتاق نیسان
 • کامیون دانگ‌فنگ

نکته بسیار مهمی که باید در مورد معاملات بدانید این است که هر معامله دارای با دو بخش است. بخش اول مربوط به نصب اگهی و بخش دوم مربوط به قیمت می ‌شود. به طور مثال زمانی که بخواهید اقدام به اجاره سوئیت, فروش سوئیت و یا حتی خرید آپارتمان لوکس کنید, باید قیمت ها را بدانید. بنابراین به جهت یافتن رنج قیمتی و یا ارزش معاملاتی زمین می‌توانید اقدام به ثبت آگهی کنید. به طور مثال در بخش‌ های زیر می توانید اقدام به ثبت آگهی کنید.

 • قیمت طوطی
 • قیمت خانه در جاده چمخاله لنگرود
 • قیمت خانه در جاده لاهیجان لنگرود
 • قیمت خانه در جاده لیلاکوه لنگرود
 • قیمت جرثقیل
 • قیمت خانه در جاده ملاط لنگرود
 • قیمت دستگاه کپی دست دوم
 • قیمت سازه گلخانه
 • قیمت خانه در بلوار سعدی لنگرود
 • قیمت خانه در شلمان لنگرود
 • قیمت دیزل ژنراتور دست دوم
 • قیمت مغازه در بلوار سعدی لنگرود
 • قیمت یخچال فروشگاهی دست دوم

00223300 9 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

اهمیت دانستن قیمت خرید و فروش وسایل نو و دست دوم

دانستن قیمت, در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم به شما کمک می‌ کند. زمانی که شخص معامله‌گر به طور دقیق بداند که ارزش یک مال چقدر است, دیگر هیچگاه سر او کلاه نمی‌رود. مثلاً معاملات انواع خودروهای سبک یا سنگین و صفر یا کارکرده را در نظر بگیرید. زمانی که شخص بخواهد اقدام به خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده کند الزاماً باید قیمت‌ های لحظه ‌ای را بداند. عدم دانستن قیمت‌ ها باعث می‌شود که شخص, اولاً نتواند مال خود را بفروشد و ثانیاً مال خویش را کمتر از قیمت واقعی آن بفروشد. بنابراین خرید فروش خودرو صفر دست دوم بدون اطلاع از قیمت‌ ها اصلاً کار عاقلانه‌ ای نیست. معامله خودرو سنگین نیاز به بررسی میدانی دارد؛ هیچگاه بدون بررسی میدانی اقدام به خرید کشنده نکنید.

خرید امن نیازمند اعتمادسازی است. به طور مثال خرید فروش فوری خودرو صفر با یک اعتماد دو طرفه قابل انجام است. یعنی فرض کنید که فروشنده برای تحویل گرفتن خودرو, نیاز به پول داشته باشد و اقدام به فروش فوری خودرو کند. در این صورت, خریدار باید به فروشنده اعتماد کرده و طی یک قولنامه, اقدام به خرید ماشین و تحویل پول کند. اما لازم است بدانید که معاملات خودرو فقط مربوط به خرید و فروش نمی‌شود و اجاره نیز امکان‌پذیر است. اجاره ماشین در مازندران قابل انجام است و اشخاص می‌توانند ماشین مورد نظر خود را کرایه کنند. اجاره خودرو در مازندران نیازمند اعطا وثیقه به کرایه دهنده است. بخش دیگری از اهمیت دانستن قیمت در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم این است که قدرت خرید در تمام خریداران افزایش می یابد.

00223300 10 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

آیا معاملات لوازم منزل نیاز به آگهی دارد؟

لوازم منزل از طریق ثبت رایگان اگهی به راحتی به فروش می‌رسد. حتی در صورتی که خریدار لوازم مختلف از جمله وسایل اداری باشید می‌توانید با ثبت اگهی در خرید خود تسهیل کنید. لازم است بدانید که اگهی رایگان نه فقط در انجام معاملات موثر است. بلکه در موضوع املاک مانند: اجاره خانه در تهران نیز می‌تواند به شما کمک کند. وسعت تهران باعث می‌شود که یافتن قیمت مناسب برای اجاره خونه تهران کار دشواری باشد. بنابراین, آگهی می‌تواند به انجام خرید وفروش امن کمک کرده و زودتر معامله را انجام دهید. برای تهیه اسباب و اثاثیه منزل حتماً به نوع منزل خود دقت کنید. یعنی در منزل‌های استیجاری باید تهیه وسایل بعد از منتقل شدن باشد. به طور مثال فرض کنید منزل شما در یکی از شهرهای شمال است.

در صورت اخیر, خرید لوازم منزل را باید بعد از اثاث‌ کشی در بابل و یا اثاث کشی در مازندران انجام دهید. خرید اسباب و اثاثیه منزل بعد از اثاث کشی به حفظ سلامتی آنها کمک کرده و باعث افزایش عمر اثاث می‌ شود. هر بار جابجایی و اثاث کشی باعث آسیب وارد شدن به لوازم منزل می‌ شود. اما در صورتی که خرید لوازم منزل در تهران پس از اثاث کشی باشد دیگر از جانب شما به اثاثیه‌تان آسیبی وارد نمی‌ شود.

00223300 11 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

فروشندگان چه عناوینی را می‌توانند در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم استفاده کنند؟

از هر عنوانی در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم استفاده می‌ شود. البته امکان بررسی نیز وجود دارد. یعنی از سایت شیپور و مواردی که مشابه آدرس شیپور هستند می توانید استفاده کنید. به طور مثال می‌ توانید دیوار بندرلنگه را بررسی و قیمت اجناس و خدمات پرستاری آنجا را بدانید. همچنین زمانی که بخواهید ثبت فروشگاه در شیپور را انجام دهید در ابتدا باید تعرفه ‌های شیپور را با سایر سایت ها بررسی کنید. دانستن این تعرفه‌ ها به شما قدرت مقایسه میدهد. برخی از عناوینی که فروشندگان می‌توانند استفاده کنند را برایتان ذکر می‌کنیم. این موارد عبارتند از:

 • فروش سالن اجتماعات
 • دامپزشک سیار
 • فروش باغ
 • تانکر آب دست دوم
 • فروش گوسفند
 • املاک شهریار
 • موتور برق دست دوم
 • دستگاه کپی دست دوم
 • اجاره کارگاه
 • فروش جوجه اردک
 • اجاره بیل مکانیکی
 • استخدام کار درمنزل
 • استخدام پرستار کودک

برای خرید و فروش وسایل نو و دست دوم, نیازی نیست که حتماً از کلمه فروش استفاده کنید. یعنی گاهی اوقات لازم است تا فقط از عنوان درست استفاده کنید تا بتوانید مشتری را بیابید. بنابراین می‌ توانید از کلمه هایی مانند: “قیمت,” قبل از جنس مورد نظرتان استفاده کنید. مثلاً بگویید: قیمت خانه در بلوار سعدی لنگرود. سایر عنوان ‌هایی که فروشندگان می ‌توانند استفاده کنند عبارتند از:

 • آپارتمان شمال
 • املاک در اصفهان
 • قیمت مغازه در شلمان لنگرود
 • قیمت زمین در جاده لیلاکوه لنگرود
 • کامپیوتر کارکرده
 • فروش اقساطی آپارتمان در تهران
 • قیمت ویلا در اطاقور لنگرود
 • قیمت ویلا در بلوار سعدی لنگرود
 • قیمت لوازم خانگی مشهد
 • یخچال فروشگاهی دست دوم
 • فروش سردخانه
 • فروش سردخانه زیر صفر
 • ژنراتور دست دوم
 • تهاتر ملک با کالا
 • اجاره کارگاه در کرج
 • تلفن سانترال دست دوم
 • حمل اثاث اصفهان
 • فروش ویلا در سی سرا

00223300 12 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

چگونه خرید و فروش وسایل نو و دست دوم را به بهترین شکل انجام دهیم؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم بسیار آسان است. به طور مثال فرض کنید بخواهید اقدام به خرید گوشی نو و دست دوم کنید. در این صورت فقط کافیست با یافتن یک سایت خرید و فروش, اقدام به ثبت آگهی کنید. عناوین مختلفی را می توانید در سایت خرید و فروش کالا سرچ و ثبت کنید. به طور مثال برخی از آنها را برایتان ذکر می‌ کنیم. این موارد عبارتند از:

 • کریستال چک دست دوم
 • خرید مرغ عشق اینترنتی
 • دستگاه خشک کن میوه دست دوم
 • جابان دماوند زمین فروشی
 • تجهیزات دست دوم فست فود
 • فروش یخچال سوپرمارکت دست دوم
 • لباس عروس برند
 • مبل سلطنتی مدل گلایور
 • مادربرد دست دوم
 • جابان باغ
 • خرید طلای دست دوم اینترنتی
 • حمل اثاث اصفهان
 • خرید مرغ عشق
 • زمین جابان

عنوان آگهی در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم بسیار موثر است. یعنی برای انجام بهترین معامله, نیاز است تا گزینه‌ های متفاوتی را بررسی کنید. زمانی که فروشنده بتواند خریداران متعددی بیابد قطعاً بهترین فروش را خواهد داشت. در مورد خریداران نیز همین موضوع صدق می‌ کند و اگر فروشندگان متعددی بیابند, قطعاً بهترین خرید را خواهند داشت. برای کمک به شما خوانندگان عزیز برخی از مهم‌ترین عناوین پرکاربرد را برایتان ذکر می‌کنیم. این موارد عبارتند از:

 • نظافتچی در آمل
 • نظافتچی در بابل
 • نظافتچی در ساری
 • خرید سوله صنعتی جهت انبار
 • خرید زمین دستگرد
 • نظافت منزل شهر ری
 • نظافت در اندیشه
 • نظافت منزل در آمل
 • خرید و فروش انواع خودرو صفر کیلومتر در تهرانپارس
 • نیازمندیهای نیشابور
 • خرید زمین درسله بن
 • فروش طوطی
 • وانت نیسان یخچالدار
 • کاریابی میاندوآب
 • وانت بار جلفا

00223300 13 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

خریداران از چه عناوینی می‌ توانند در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم استفاده کنند؟

عناوین پرکاربرد خریداران در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم را ذکر می‌ کنیم. دقت کنید که برای ثبت و یا سرچ کالا یا خدمات مورد نیازتان الزاماً نباید از کلمه “خرید” استفاده کنید. عناوین پرکاربرد عبارتند از:

 • خرید آپارتمان در رشت
 • خرید کانکس دست دوم
 • خرید آپارتمان در شمال
 • خرید آپارتمان در اندیشه
 • خرید آپارتمان در سرخرود
 • خرید کارگاه
 • خرید آپارتمان در نور
 • خرید باسکول دست دوم
 • خرید زمین در چمستان
 • خرید سردخانه
 • خرید سانترال دست دوم
 • خرید آپارتمان در گیلان
 • خرید خانه اقساطی
 • خرید ویلا شهرکی در شمال
 • خرید دیزل ژنراتور دست دوم
 • خرید باغ ارزان در اصفهان
 • سی پی یو دست دوم
 • خرید خانه ویلایی در هشتگرد جدید
 • خرید خانه در گلسار رشت
 • خرید ویلا تا یک میلیارد تومان در گیلان
 • خرید زمین جابان دماوند
 • خرید زمین کشاورزی دراصفهان
 • خرید ویلا تا یک میلیارد تومان در شمال

با استفاده از عناوین درست می‌ توانید یک خرید امن انجام دهید. یعنی زمانی که خواستید آگهی خرید خود را در سایت خرید و فروش وسایل نو و دست دوم ثبت کنید, باید عنوان درست را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که بخواهید خدماتی را سرچ کنید باید کلمه کلیدی درستی را انتخاب کنید. برخی از سایر پرکاربردترین عناوین خریداران عبارتند از:

 • خرید و فروش لوازم منزل در دروازه شمیران
 • ویلا در چلک نوشهر
 • قیمت تهران مال
 • کولر آبی 3500 آبسال
 • قیمت آپارتمان در پرند کوزو
 • مانیتور دست دوم
 • آپارتمان در پرند متری چند است
 • رهن و اجاره دفتر اداری
 • خرید و فروش کرکره برقی
 • کولر گازی قم
 • موتور برقی دست دوم
 • کانکس دست دوم
 • مراقبت کودک تهران
 • خرید ویلا ونوش
 • خرید خانه تا دو میلیارد تومان در گیلان
 • خرید و فروش لوازم منزل و اداری در دروازه شمیران

00223300 14 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

عناوین سئو ساز برای خرید و فروش وسایل نو و دست دوم

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم از راه سئو کلمات بهتر انجام می‌ شود. همچنین خرید و فروش امن نیز با استفاده از عناوین کلیدی و سئو انجام میشود. عناوین سئو شده‌ای که توسط خریداران و فروشندگان استفاده شده را برایتان ذکر می‌کنیم. این موارد عبارتند از:

 • فروش کشنده
 • فروش کمباین کشاورزی
 • کولر گازی سمنان
 • کولرگازی قم
 • خرید سوله در شمال
 • کار درمنزل
 • خرید ملک در چهاردانگه
 • کسب و کارهای خرمدشت
 • بازار خرید فروش فوری خودرو صفر
 • آپارتمان ساحل قو
 • قیمت مغازه در جاده لاهیجان لنگرود
 • منشی خانم شیراز
 • خرید آپارتمان در باغمیشه تبریز
 • قیمت زمین در جاده لاهیجان لنگرود
 • کار در خانه
 • خرید انواع لیفتراک
 • خرید تراکتور باغی
 • زمین شهرکی کجور
 • حمل اثاثیه منزل به ساری
 • قیمت دستگاه شارژ گاز کولر دست دوم
 • موتور سیکلت سه چرخ
 • موتور مرکزی
 • تراکتور فرگوسن 285

خرید و فروش لوازم منزل و اداری نیز یکی از عناوین سئو شده است. اما گستردگی اجناس مختلف باعث می‌شود که از سئو رقبا نیز استفاده کنیم. بنابراین خریداران ملک می‌ توانند زمین در جابان شیپور را بررسی کنند. همچنین پیمانکاران می‌توانند قیمت ایجاد فروشگاه در شیپور را بدانند.

سایر عناوین سئو شده عبارتند از:

 • خرید عروس هلندی
 • تهاتر مسکونی
 • املاک آستارا
 • املاک پلنگی
 • تخلیه چاه قائمیه اسلامشهر
 • املاک تبریز ائل گلی
 • املاک چابکسر
 • براوو موتور
 • املاک کلاچای
 • دستگاه اسپرسو دست دوم
 • استخدام نسیم شهر
 • اثاث کشی در آمل
 • فروش گاوآهن
 • خرید گاوآهن
 • فروش خارمهره
 • ماشین آلات کشاورزی دست دوم
 • خودرو شاسی بلند در اصفهان
 • یخچال مغازه دست دوم
 • فروش آپارتمان 140 متری
 • فتوکپی دست دوم
 • فروش زمین گردو
 • فروش گاو
 • فروش دستگاه شارژ گاز کولر دست دوم
 • سوله 108 متری
 • سیلو سیمان
 • روشویی کابینتی دست دوم
 • دستگاه شارژ گاز کولر استوک

00223300 15 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

در سایت‌ های مختلف خرید و فروش از چه عنوان‌ هایی استفاده می‌شود؟

سایت ‌های مختلف از ثبت رایگان اگهي استفاده می کنند. نکته‌ ای که وجود دارد این است که پس از بررسی توانستیم عناوین سئو شده آنها را بیابیم.

عناوینی که در سایت ثبت آگهی رایگان وجود داشتند عبارتند از:

 • دستگاه شارژ گاز کولر دست دوم
 • دستگاه یو پی وی سی ارزان
 • دوچرخه اصفهان قیمت
 • درب آهنی مازندران
 • پرستاری از کودک
 • خرید لودر
 • خرید خروس لاری یتیغ مشکی
 • خرید قفسه دست دوم
 • دوچرخه ارزان اصفهان
 • دستگاه دیسک تراش رومیزی دست دوم
 • اسباب کشی به میانه
 • اسباب کشی در بابلسر
 • اسباب کشی در آمل
 • فروش مبل راحتی ارزان در شهریار
 • قیمت سگ دوبرمن
 • اجاره ویلا شمال یکساله
 • استخدام در آستارا
 • خرید مبل راحتی در شهریار
 • ماشین سازی اسماعیلی
 • قیمت دستگاه خم کن ورق
 • فروشنده قیچی صنعتی گیوتین
 • آپارتمان در سرعین
 • آپارتمان در گیلان
 • آپارتمان فول امکانات ساقدوش
 • آپارتمان ساحلی در سرخرود

علاوه بر عناوینی که ذکر شدند عناوین دیگری وجود دارند که ثبت اگهي شدند.

سایر موارد عبارتند از:

 • اجاره پارکینگ
 • باسکول دسته دوم
 • بیل بکهو
 • دیگ مسی بزرگ
 • دینام دست دوم
 • خرید و فروش لوازم منزل واداری
 • خرید و فروش طلای دست دوم در تهران
 • خریدار مسکن مهر پردیس
 • خرید بلوک زن
 • زمین کارواش
 • زمین کشاورزی
 • زمین قلعه رودخان
 • خرید تراکتور
 • خرید آپارتمان زیر یک میلیارد در نوشهر
 • خرید آپارتمان در رشدیه تبریز
 • خرید آپارتمان 60 متری در کرج
 • خرید طاووس
 • پیش فروش اقساطی آپارتمان در تهران
 • اجاره ویلا لاکچری ماسوله
 • سهام چیتگر
 • پرستار سالمند گوهردشت
 • آگهی لوازم خانگی
 • ماشین لباسشویی دست دوم
 • رگال دست دوم
 • اجاره آپارتمان در شهرک دریاکنار
 • ماشین لباسشویی دست دوم
 • اجاره ویلای استخردار گلوگاه
 • ماشین ده تن مایلر منطقه 12
 • قیمت ps4 دست دوم
 • اجاره ویلا لاکچری ساری
 • مهندس معمار در دماوند
 • تیگو اقساطی اصفهان
 • املاک فاز 2 پرند
 • صنایع دستی رینه

00223300 16 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

در سایت قو ایران از چه عناوینی می توانیم استفاده کنیم؟

سایت قو ایران به عنوان مرجع خرید و فروش وسایل نو و دست دوم آمادگی دارد تا در زمینه‌ های مختلف آگهی بپذیرد. بنابراین علاوه بر آگهی‌ هایی که تاکنون ذکر شده‌ اند, آگهی‌ های زیر را نیز می‌توانید ثبت کنید.

 • آگهی استخدام تربت
 • استند دست دوم
 • تجهیزات اداری در چهاردانگه
 • فروش موتور دیزل دست دوم
 • فروش دستگاه کپی تراش دست دوم
 • قیمت آپارتمان کوزو 5 در پرند
 • ده تن مایلر ده تن جدید منطقه 12
 • فروش دکور آماده
 • اجاره مداح جهت مراسم ختم
 • اجاره ویلا لاکچری شیرگاه
 • صنایع دستی چمخاله
 • حمل اثاث منزل به متل قو
 • گیتار الکتریک دست دوم
 • خرید ملک کوزو فاز5 پرند
 • ماشین سازی اسماعیلی (تهران تکنو)
 • املاک پرند فاز 2
 • صنایع دستی اسالم
 • اجاره ویلا لاکچری بابلسر
 • خدمات اسباب کشی در کرمان
 • ملزومات رستوران در پیروزی
 • لوازم خانگی دست دوم
 • طلای دست دوم
 • خرید خانه در تهران

دقت کنید که بعضی از کلمات فقط به عنوان سئو در خرید و فروش وسایل نو و دست دوم به کار می‌روند. بنابراین نیازی به یافتن ترکیب معنایی در میان آنها نیست.

سایر عناوین عبارتند از:

 • آکهی
 • خانه اصفهان
 • سرایدار
 • خرید ویلا در شمال
 • اجاره خانه در تهران
 • خرید و فروش خودرو
 • خرید اکانت
 • اجاره آپارتمان
 • بادسان
 • تراکتور کشاورزی
 • خرید و فروش
 • اگهی
 • دست دوم
 • تراکتور باغی
 • یخچال کوچک ارزان
 • دوچرخه کورسی
 • قیمت بیل مکانیکی
 • دستگاه یو پی وی سی
 • قیمت شتر مرغ
 • کار در تهران با جای خواب
 • رهن و اجاره
 • خرید اکانت کلش رویال
 • دستگاه بلوک زنی
 • اجاره انبار
 • اجاره مغازه
 • دستگاه upvc
 • گوشی دست دوم
 • جویای کار
 • کارت گرافیک دست دوم
 • خرید ویلا در شمال تا 500 میلیون
 • کابین تراکتور
 • خرید کاسکو
 • برج باغ نیاوران
 • خرید تمبر
 • اجاره خانه تهران
 • خرید طلای دست دوم
 • دستگاه آسیاب پلاستیک
 • املاک اصفهان
 • اجاره آپارتمان در کرج
 • مبل دست دوم

00223300 17 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

بهترین عناوین برای انجام معاملات وسایل نو و دست دوم چیست؟

بهترین روش برای یافتن عناوین, بررسی انواع ثبت اگهي است. روش ‌های مختلفی که توسط کاربران استفاده می‌شود می‌توانند به شما آگاهی‌ های مختلفی بدهند. اولین موضوعی که وجود دارد مربوط به تعداد و حجم معاملات است. تعداد آگهی‌ های یک موضوع باعث می‌ شوند که بدانید در آن موضوع, گردش مالی بالا وجود دارد. به طور مثال تعداد آگهی‌ های مربوط به اموال غیرمنقول در نقاط مختلف را بررسی کنید. پس از بررسی اولیه نسبت به تعداد آگهی ها, باید بدانید که از نوع ثبت آنها نیز نکاتی را الزاماً دریافت کنید. سایت‌ هایی که امکان ثبت رایگان آگهی را فراهم می‌کنند بهترین مکان‌ها برای دیده شدن هستند. همچنین در صورتی که یک سایت بتواند یک بنگاه معاملاتی را در موضوعات مختلف فراهم کند, یک میدان بزرگ محسوب می‌شود. به طور مثال زمانی که فردی به دنبال فروش زمین خود باشد, می تواند آن را تهاتر کند.

نکته دیگر در مورد ثبت عناوین مربوط به قیمت‌ ها است. مثلاً قیمت زمین زمانی مشخص می‌شود که خریدار بتواند آن را مورد معامله قرار دهد. بنابراین ثبت قیمت‌ های غیر واقعی فقط در ذهن خریدار, این تصور را ایجاد می‌کند که شما فروشنده نیستید. اما این نکته را هم باید بدانید که قیمت پایین‌تر از عرف و ارزش معاملاتی کالا نیز ثبت نکنید. اولین پیامد ثبت قیمت پایین‌تر از عرف مربوط به متضرر شدن خودتان می‌ شود. دومین پیامد آن نیز مربوط به بی ارزش کردن آن کالا و یا زمین می‌ شود. البته در مورد کالاهای دست دوم باید مواردی را بررسی کنید. یعنی امکان دارد قیمت یک کالای دست دوم به طور عرفی ۱۰۰ تومان باشد. اما کالای شما صدمات زیادی دیده و فقط ۵۰ تومان ارزش دارد. بنابراین برای قیمت گذاری باید به نکته اخیر دقت کنید.

00223300 18 - چگونه از طریق خرید و فروش وسایل نو و دست دوم درآمد کسب کنیم؟

آگهی‌های معاملاتی خود را در کدام سایت ثبت کنم؟

خرید و فروش وسایل نو و دست دوم باید امکانات وسیعی داشته باشد. یعنی یک میدان معاملاتی بزرگی باید فراهم شود تا خریداران و فروشنده‌ ها بتوانند آگهی های خود را عرضه کنند. هرچه تعداد میدان‌ های معاملاتی برای ثبت آگهی بیشتر باشد, در نتیجه معاملات بیشتری نیز وجود خواهند داشت. بنابراین از سایت قو ایران می‌ توانید برای بیشتر دیده شدن و انجام معاملات بیشتر استفاده کنید. آگهی‌ های معاملاتی در مرحله اول باید به صورت رایگان ثبت شوند. ثبت رایگان آگهی می‌تواند میزان خدمات و تعداد کالاهای مختلف را افزایش دهد. یعنی زمانی که محدودیت ثبتی و مالی برای آگهی‌ ها وجود نداشته باشد, اشخاص به راحتی می‌توانند انواع خدمات و کالاها را عرضه کنند.

نکته بسیار مهم دیگر در مورد میدان‌های معاملاتی مربوط به خرید امن است. زمانی که یک میدان معاملاتی برای خرید و فروش کالا فراهم می‌شود باید تضمینات لازم ارائه شود. یعنی به فروشنده این تضمین داده شود که پول کالا پس از تایید خریدار به حسابش واریز خواهد شد. همچنین به خریدار این تضمین داده شود تا کالای خریداری شده پس از واریز پول به دستش خواهد رسید. این تضمینات فقط از طریق یک شخص ثالث و یا همان سایت معاملاتی انجام می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.