قو ايران
قو ايران
نکات مهم برای داشتن آگهی تاثیرگذار در سایت های درج آگهی و تبلیغاتی

برای اینکه آگهی تاثیرگذاری داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ قو ایران

نکات مهم برای داشتن آگهی تاثیرگذار / درج آگهی و تبلیغاتی رایگان-قو ایران

امروزه برندها به سختی تلاش می کنند تا با تولید محتوای باکیفیت و اثربخش به طور کامل به مخاطبان هدف خود نفوذ کنند. به لطف الگوریتم های امروزی رسانه های اجتماعی، دسترسی به مصرف کنندگان به روش سنتی و طبیعی بسیار دشوار است، اما خوشبختانه تبلیغات در شبکه های اگهی و تبلیغاتی رایگان همراهی فوق العاده وفادار برای شما برای نشان دادن خود است. همراه با خلاقیت معتبر و هدف‌گذاری دقیق، تبلیغات رسانه‌ های اجتماعی به شکل های مختلف اعم از آگهی رایگان می‌تواند دری را برای برقراری ارتباط با مخاطبان اصلی شما باز کند که برند شما را به سمت تعامل یا فروش سوق دهد. بیایید ببینیم برای اینکه آگهی تاثیرگذاری در سایت ها داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

کیفیت خود را بالا ببرید

همه، صرف نظر از بودجه بالا یا کم، در اینستاگرام و سایت ها حتی به صورت آگهی رایگان تبلیغ می کنند. اکثر پلتفرم های اجتماعی برند شما را بر اساس عملکرد کلی سایت رتبه بندی می کنند. اگر کلمات کلیدی مناسب برند خود را انتخاب کرده و تبلیغات رایگان ایجاد کنید که محتوای هدفمند ارائه می دهد، می توانید با کاهش هزینه به ازای هر کلیک و افزایش تعداد بازدید، در مدت زمان کوتاهی در شبکه های اجتماعی به موفقیت دست پیدا کنید.
در حالی که اینستاگرام تبلیغات را با « امتیاز مرتبط » رتبه‌بندی می‌کند، توییتر یک سیستم مشابه « قیمت تنظیم ‌شده کیفیت » دارد. این ها معیارهای مهمی هستند که برای درک و بهبود فعالیت رسانه های اجتماعی خود باید به آنها مسلط شوید. در این مرحله، بهترین راه برای افزایش امتیاز، افزایش عملکرد تعامل طبیعی و مصنوعی پست‌ها و آگهی رایگان است. پس از آزمایش آن با ایجاد تفاوت های منحصر به فرد در متون اصلی که در محتوای فیس بوک یا توییت های خود استفاده می کنید و اگر روی محتوایی که بیشترین تعامل را با آن دارید سرمایه گذاری کنید، به نتایج سالم تری در ارتباطات رسانه های اجتماعی برند خود می توانید برسید.
هرچه محتوای طبیعی لذت‌بخش‌تر، قابل مصرف‌تر و قابل اشتراک‌گذاری برای کاربران در الگوریتم گوگل منتشر کنید، کاربران بیشتری به‌ طور خودکار نشان داده می شوند و به آنها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این افزایش دسترسی مطالب طبیعی و خلاقانه به توده مردم در افزایش بازدید از سایر مطالب شما فوق العاده موثر خواهد بود. در این صورت می‌توان گفت که جریان رو به افزایشی خواهید داشت، می‌توانید ترافیکی را که به تمام محتوای دیگرتان می‌ گیرید منعکس کنید.

شناسایی مخاطب هدف

ایجاد یک بخش بزرگ که همه بتوانند آگهی شما را ببینند ایده بسیار جذابی است. اما هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است به برند شما علاقه مند باشد. دقیقاً به همین دلیل است که هنگام تعیین اینکه می خواهید تبلیغ خود را به چه کسی ارائه دهید، باید بسیار انتخابی باشید. اگر تبلیغات خود را با هدف قرار دادن مخاطبان دقیق تر، واضح تر و هدفمندتر پخش کنید، نتایج موثرتری ایجاد می کنید. اگر مخاطبانی را هدف قرار دهید که برجسته و بالقوه به خدمات شما علاقه مند هستند، مخاطبان خود را شناسایی کنید و به شما اجازه دهید کمپین های تبلیغاتی آینده تان مانند آگهی رایگان را در همین راستا تنظیم کنید.
اگر در مورد مخاطبان هدف خود سردرگم هستید، بینش مخاطبان می تواند شروع بسیار مفیدی برای شما باشد. برای رفع سردرگمی خود، باید نتایج خود را ارزیابی کرده و مشخص کنید چه کسی بیشتر محتوای شما را دنبال کرده و با آن درگیر می شود تا بتوانید بیشترین بهره را از کمپین های رسانه های اجتماعی خود ببرید.

اولین برداشت خود را کامل کنید

وقتی کاربران از طریق تبلیغات یا آگهی رایگان با نام تجاری شما آشنا می شوند، قبل از اینکه تصمیم بگیرند شما را دنبال یا خرید کنند، از حساب های رسانه های اجتماعی شما بازدید می کنند تا با شما آشنا شوند. همانطور که اولین تاثیر در جلسات بین فردی در زندگی روزمره بسیار مهم است، این اولین لحظه کشف بین شما و دنبال کننده بالقوه شما، حیاتی ترین زمان برای درخشش برند شماست. محتوایی که بازدیدکننده در پروفایل شما می بیند باید جدید، جالب، قابل فهم و مناسب با هدف خود باشد. در غیر این صورت، ممکن است علاقه بازدیدکننده و مشتری بالقوه خود را از دست بدهید.

وب سایت خود را چشمگیر و هدفمند طراحی کنید

اگر تبلیغات رایگان شما بازدید کننده را به سمت شما هدایت می کند، به سوالاتی که ممکن است در ذهن مخاطب جدید شما ظاهر شود پاسخ دهید. بررسی کنید که لینک‌ هایی را که بازدیدکننده را به صفحه دیگری هدایت می ‌کند، به‌ویژه در تبلیغات به درستی قرار داده ‌اید. هدف شما باید این باشد که تجربه بازدیدکنندگان خود را تا جایی که می توانید تمیز و آسان کنید.

pic 2 - برای اینکه آگهی تاثیرگذاری داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ قو ايران
نکات مهم در مورد ثبت آگهی رایگان اینترنتی

جهت معرفی خدمات یا محصولات خود بصورت مرتب در سایت های اگهی و تبلیغات رایگان فعال باشید- قو ایران

تست A/B

به دلیل مقرون به صرفه بودن تبلیغات رسانه های اجتماعی، برندها به طور مداوم ترکیبی از سرفصل ها و مخاطبان را آزمایش می کنند تا عملکرد بازاریابی خود را ساده نمایند. در این محیط رقابتی، شما باید با تعیین عملکرد تبلیغات خود شروع کرده و چند تبلیغ را انتخاب کنید که نتایج بهتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. در حالی که همچنان به اجرای تبلیغات اصلی خود ادامه می دهید، زمانی که با تغییرات کوچک و نوآوری هایی که در آگهی و تبلیغ رایگان ایجاد می کنید، تأثیر عملکرد تبلیغات بین تبلیغات جدید و قدیمی را مشاهده می نمایید، به استراتژی درست نزدیک می شوید.
به عنوان مثال، می توانید تغییرات جزئی در متن اصلی خود ایجاد کنید تا به جای متن خنده دار، آن را به یک متن احساسی تبدیل کنید. شما می توانید تبلیغات خود را دقیقاً یکسان نگه دارید و گروه های سنی مختلف یا مخاطبانی با علایق متفاوت را هدف قرار دهید. شما فرصت های بی شماری برای ویرایش آگهی خود دارید و در نتیجه ارزیابی این فرصت ها، به لطف تعاملاتی که از مخاطبان به شما منعکس می کنند، می توانید بفهمید کدام تبلیغ موثرترین تبلیغ برای تبلیغ برند شما است.

با به روز بودن، به مخاطبان جدید برسید

شما باید از سرفصل های خبری در منطقه ای که در آن سرویس می دهید به روز باشید. با ایجاد آگهی رایگان و تبلیغاتی که به مسائل جاری می پردازد توجه ها را به خود جلب کنید. ممکن است بخشی از مخاطبان شما قبلاً به موضوعی که در مورد آن صحبت می کنید علاقه مند شده باشند و یک تبلیغ به روز که در همان لحظه منتشر می نمایید توجه مخاطبان را به خود جلب می کند و به شما امکان می دهد از آنچه در آن لحظه به ارمغان می آورد استفاده کنید. اگر می‌خواهید از پیشرفت‌های فعلی بیشترین بهره را ببرید، رویدادهایی را که در آن شرکت می‌کنید با تبلیغات  به مخاطبان هدف خود ارائه دهید.

برای بازدیدکنندگان محتوای ویژه ایجاد کنید

شما باید تجربه ای بی دردسر را برای بازدیدکنندگانی که وب سایت شما را به لطف تبلیغاتی که در پایگاه های آگهی و تبلیغات رایگان پخش می شوند، ارائه دهید. به عنوان مثال، می ‌توانید این کار را با خوشامدگویی به بازدیدکنندگان خود با یک پیام خوش‌آمدگویی و با ارسال پیشنهادات ویژه برای اعضای جدید در صفحه اصلی خود یا در آخرین پست خود انجام دهید. به یاد داشته باشید، حتی کوچک ترین جزئیات نیز می تواند یک مشتری جدید را جذب کند، یا برعکس، یک جزئیات از دست رفته می تواند باعث از دست دادن مشتری بالقوه شما شود.

آگهی خود را با صدای شخصیت برند خود بسازید

مهم است تبلیغ شما به کجا ارسال می شود، باید مطابق با شخصیت و لحن برند خود صحبت کنید. اگر مؤسسه شادی هستید و تبلیغ خود را با لحن جدی می نویسید، ممکن است کاربرانی را که روی تبلیغ شما کلیک کرده و از شما بازدید می کنند ناامید کنید.توضیحات خدمات یا هویت شرکتی شما در سایت شما باید کاملاً همپوشانی داشته باشند، بنابراین باید همیشه در هر رسانه ای خودتان باشید.

هنگام تهیه متن آگهی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

از آنجایی که متن آگهی اطلاعاتی درباره شرکت شما به مخاطبان هدف تان می دهد، باید به خوبی مطالعه شود. مواردی که هنگام تهیه یک نسخه تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است؛

  • تحلیل مخاطب
  • ارائه اطلاعات درباره شرکت
  • زبان متن
  • آگاه کردن
  • کلید واژه ها
  • بستری که آگهی در آن منتشر می شود
  • خلاقیت
  • سادگی
pic 1 - برای اینکه آگهی تاثیرگذاری داشته باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ قو ايران
ترفند های درج آگهی رایگان در سایت های نیازمندی رایگان

متن های تبلیغاتی را برای مخاطبان هدف خود آماده کنید

اولین چیزی که هنگام نوشتن یک تبلیغ باید در نظر بگیرید، مخاطبان هدف شما هستند. زیرا متن‌های تبلیغاتی که تهیه می ‌کنید یا برای تأثیرگذاری بر مخاطبان هدف شما هستند یا برای افزایش تعداد افراد در مخاطبان هدف شما. به همین دلیل، تجزیه و تحلیل مخاطبان هدف قبل از شروع کار بر روی نسخه تبلیغاتی بسیار مهم است.
در حین انجام تجزیه و تحلیل مخاطبان هدف، می توانید مخاطبان هدف خود را بر اساس سن، محل سکونت، عادات اینترنتی، جنسیت، وضعیت درآمد و شبکه های اجتماعی که استفاده می کنند طبقه بندی نمایید. پس از به دست آوردن تمام داده های مخاطب هدف خود، کاملاً مشخص خواهد شد که در متن تبلیغاتی خود باید به چه مواردی توجه کنید.

مخاطبان خود را با تبلیغات آموزنده درباره شرکت خود تحت تأثیر قرار دهید

متن تبلیغاتی می تواند برای تبلیغ یک محصول، خدمات یا شرکت ایجاد شود. به طور کلی، تبلیغات ایجاد شده برای محصولات و خدمات برای تبلیغ و فروش یک محصول در دستان شرکت شما به مخاطبان هدف شما ساخته می شود. علاوه بر این، شرکت ها گاهی اوقات متون یا فیلم های تبلیغاتی شرکتی را برای تبلیغ خود تهیه می کنند.
در آگهی رایگان یا ویدیوهای تبلیغاتی شرکتی که برای تبلیغ شرکت خود ایجاد می کنید، اطلاعاتی در مورد شرکت خود ارائه دهید و مردم را قادر به شناخت بهتر شرکت شما کنید. علاوه بر این، متون آگهی و تبلیغات رایگان که اطلاعاتی در مورد شرکت شما ارائه می دهند، هم امکان تبدیل شدن مشتریان شما به مشتریان وفادار و هم جذب مشتریان جدید را افزایش می دهد.

از کلمات کلیدی و تصاویر با کیفیت در تبلیغات خود استفاده کنید

استفاده از کلمات کلیدی و تصویر مرتبط باعث می شود متن های تبلیغاتی شما در رتبه بندی گوگل رتبه بالاتری داشته باشند. لذا استفاده از کلمات کلیدی و تصاویر بسیار مهم است؛ زیرا تبلیغات شما می تواند در  استفاده از کلمات کلیدی مبتنی بر سئو در هنگام ایجاد متن های تبلیغاتی بسیار مفید خواهد بود.

حرف آخر

همانطور که می بینید، متغیرها و جزئیات زیادی در رسانه های اجتماعی نیاز به توجه و هزینه دارند. لذا  یکی از لذت بخش ترین پلتفرم ها برای درخشش برند شما ثبت اگهی و تبلیغات رایگان در قو ایران می باشد پلتفرم قو ایران به نسبت خدمات ثبت و درج اگهی و تبلیغات رایگان را به جرات میتوان گفت بهترین پلتفرم و بدون هزینه ترین پلتفرم ها در ایران به شمار می رود و پیشنهاد ما این است به جای هزینه های سنگین در شبکه های اجتماعی اگهی و محصول خود را بصورت رایگان و دائمی در پلتفرم اپلیکیشن و سایت قو ایران ثبت کنبد اپلیکیشن قو ایران را میتواند از google play  یا بازار دریافت و نصب کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.