قو ایران
توافقي/ تماس بگیرید
شماره آگهی: 7970
قو ایران

توضیحات آگهی

فشار شکن 4123 سامسون جهت ثابت نگه داشتن فشار خطوط در رنج تنظیمی مورد استفاده قرار می گیرد ، که از این ولو به عنوان یکی از کاربردی ترین ولو های مورد استفاده در صنعت می توان نام برد .
شیر کنترل خودکار فشار 4123 فشار خروجی شیر را به صورت خودکار کنترل می کند تا فشار خط در رنج تنظیم شده به صورت ثابت باقی بماند . این شیر در حالت نرمال باز بوده و با افزایش فشار خروجی به تدریج بسته می شود

این شیر جهت استفاده در سیال بخار ، آب ، و سایر سیال های مایع ، گاز ها ، روغن ها ، هوا و گاز های غیر قابل اشتعال مورد استفاده قرار می گیرد .
متریال بدنه ی این فشار شکن با توجه به فشار ، دما ، و شرایط خط در کارخانه می تواند چدن ، چدن نشکن ، فولادی و یا استنلس استیل باشد
محدوده ی دمایی کاری این ولو 10 – تا 350 درجه ی سلسیوس هست که می توانید بر اساس استاندارد : DIN از سایز dn15 تا dn100 و یا بر اساس استاندارد ANSI از “½ تا “4 و کلاس کاری 125 تا 300 سفارش بدهید .
نحوه ی عملکرد این فشار شکن به نحوی است که جریان خروجی را از طریق لوله کشی به سمت اکچویتور منتقل می کند و به سطح دیافراگم اکچویتور فشار وارد می شود .
این نیرو از طریق میله به پلاگ وارد شده و از طریق تغییر فضای بین سیت و پلاگ ، فشار در رنج مورد نظر ثابت باقی می ماند.
این شیر به صورت کنترل خودکار بوده و هیچ نیازی به نیروی خارجی دیگری ندارد.
در شرایطی که سیال بخار باشد برای حفاظت از دیافراگم فشار شکن ، بخار از طریق منبع کندانس به صورت غیر مستقیم به اکچویتور فشار شکن وارد می شود
برای عملکرد بهتر این فشار شکن بهتر است در خطوط افقی استفاده شود . طریقه صحیح نصب این شیر به صورت عمودی به نحوی است
که پس از نصب اکچویتور آن در قسمت پایینی این ولو قرار داشته باشد.
قبل از طراحی پایپینگ به مواردی چون سایز ورودی و خروجی فشارشکن از نظر مقدار مصرف به نسبت دبی فشارشکن و از نظر فاصله بین مصرف کننده و فشارشکن توجه شود.
پس از نصب شیر فشارشکن باید توجه داشت که شیر تحت فشار فیزیکی از جانب خط قرار نگرفته باشد
اکچویتور مورد استفاده بر روی این ولو تیپ 2413 می باشد .
که این اکچویتور از سایز A40cm2 تا A640cm2 ارای قابلیت نصب بر روی فشارشکن 4123 سامسون می باشد .شرکت سامسون با توجه به فشارخروجی مطلوب ازین فشارشکن رنج های زیر را جهت تنظیم دقیق فشارشکن در ست پوینت خواسته شده ارایه می دهد .
باتوجه به طراحی ویژه فشار شکن 4123 و نحوه ی عملکرد این ولو از نقش و تاثیر این فشارشکن در عملکرد و بهینه سازی خطوط مختلف نمی توان چشم پوشی کرد

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شیر فشار شکن 4123سامسون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.