قو ايران
قو ايران

درباره‌ی قو ایران

 

چرا باید قو ایران را برای درج آگهی انتخاب کنیم؟

با درج آگهی در اپلیکیشن یا وب سایت قو ایران، آگهی شما بصورت همزمان در هر دو ثبت و برای میلیون ها کاربر در سراسر کشور قابل مشاهده خواهد بود علت برتری و محبوب بودن قو ایران نسبت به اپلیکیشن ها و سایت های مشابه به شرح زیر است:

1_ شما  میتوانید در کلیه دسته بندی ها هر نوع آگهی که تمایل داشتید بصورت کاملا رایگان ثبت کنید این در صورتی است که در برنامه های مشابه این مهم امکان پذیر نبوده و کلیه دسته بندی های آنها مثل قو ایران رایگان نمی باشد.

2_ در سایت قو ایران آگهی شما بصورت دائمي و بدون محدوديت نمایش داده می شود این در صورتی است که در سایت های مشابه این مهم تنها 30 روز است.

3_ در  سایت قو ایران فیلدهای اجباری برای درج اطلاعات آگهی شما بسیار اندک می باشد و شما میتوانید هر نوع آگهی را بصورت خلاصه و تنها در یک صفحه وارد و ثبت کنید این در صورتی است که در سایت های مشابه تعداد فیلدهای اجباری و صفحات آنها بسیار زیاد / زمان بر و طاقت فرسا می باشد.

4_ در سایت قو ایران جهت پرداخت هزینه آگهی ویژه و نردبان کمترین میزان لحاظ شده است این در صورتی است که در سایت های مشابه هزینه های مذکور چند برابر نرخ قو ایران می باشد.

5_ در قو ایران شما میتوانید مانورها و TIKA OFF های مختلف جنگنده های نظامی همراه با حوادث آنها را در قسمت هواپیماها صفحه اصلی سایت مشاهده نمایید این در صورتی است که هیچ سایت مشابه چنین خدماتی برای کاربران خود ارئه نمی کند.

نکته: برای دیدن/ ویرایش/ نردبان یا ویژه کردن آگهی های خود، وارد تنظیمات من/ ورود به برنامه /  آگهی های من / انتخاب شهر مورد نظر که آگهی های خود را در آن درج کرده اید شوید و کارهای مورد نظر خود را اعمال نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل info@ghooiran.com با ما در تماس باشید

Untitled 1400 × 900 px 2 - درباره ما